Neden Sap Türkiye?

Spread the love

Tekrar merhaba,

Öncelikle ‘Sap Türkiye’ye hoşgeldiniz. Sizlere ilklerin klasiği olarak kendimden ve devamında tabii ki ‘Sap Türkiye’den söz etmek istiyorum.
Marmara üniversitesi Almanca İşletme Enformatiği bölümünü tamamladıktan sonra 2013 yılında başlayan Sap danışmanlığı serüvenimde edindiğim tecrübeleri, Sap ile ilgili genel ve güncel verileri sizlerle paylaşmak konusunda daha fazla kendime hakim olamamış olmamdan mütevellit başladım yazmaya…

Türkiye’de ERP, özellikle Sap ve Sap danışmanlığının genel olarak çok fazla bilinirliği yok malumunuz. Bu konularla ilgili Türkçe kaynak bulmanın ne kadar zor olduğundan bahsetmeye gerek bile duymuyorum.
Bu yüzden sonraki yazılarımda ne tarz bilgiler paylaşacağım konusunda bir ön bilgilendirme yapmak zorunda hissediyorum kendimi. Hazırsak başlayalım!

ERP yazılımları ve genel uygulamaları hakkında hepinizin kısa bir araştırma ile sahip olabileceği bir takım ön bilgileri derleyip toparlayıp sizlerle paylaştıktan sonra tabii ki asıl konumuz olan Sap ve Sap danışmanlığı konusuna detaylıca değineceğim. Sap danışmanı ne iş yapar, Türkiye’de Sap danışmanlığı, yeni mezun arkadaşlarca özellikle merak edilen Sap danışmanı ortalama maaşları ve kariyer fırsatları gibi herkesçe merak edilen konularla ilgili de gerekli paylaşımlarda bulunacağımdan hiç şüpheniz olmasın…
Sap modülleri, modüllerle alakalı genel bilgiler ve tabii ki sizden gelen soruların cevaplandırılması özellikle değineceğim diğer konular arasında yer bulacak.
Türkiye’nin önde gelen Sap danışmanlığı firmaları ile ilgili bilgilere de bir Sap danışmanının gözünden bakma fırsatı bulacaksınız ( aramızda ).
Şimdilik sizlerle bir sonraki yazımda Erp ve Sap ile ilgili genel bilgileri paylaşacağım konusunda size söz vererek veda ediyorum.

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın